Kúpiť detské bicykle – e-shop

Sprievodca výberom
detských bicyklov


Detské bicykle  >  Hello Kitty detské bicykle

Hello Kitty detské bicykle

Sami viete, ako rýchlo sa dokážu deti zamilovať do kreslených postavičiek. Krtko, Matýsek ... a potom je vyžadujú na všetkom.

Nie inak je tomu so značkou Hello Kitty. Tá sa zrodila už v roku 1974 z obľúbenej bielej kreslené mačičky v Japonsku. Po patronátom svetoznámej módnej značky Sanrio vznikla legendárna postava, ktorú dnes nájdete na hodinkách, kalendároch, kabelkách, školských brašniach, propiskách, šperkoch, oblečenie pre bábiky, alebo na detských bicykloch.

Detské bicykle Hello Kitty

Mačičku Hello Kitty si obľúbili i také celebrity ako sú napr Rihanna, Heidi Klum, Cameron Diaz, alebo Mariah Carey. Tie síce na detských bicykloch nejazdí, ale svojim deťom určite túto milú značku doprajú.

Detský bicykel HELLO KITTY Princess 12

Tak toto je paráda - Detský bicykel HELLO KITTY Princess 12 "2012.

Zdieľajte článokOdporúčame detské bicykle


Ďalšie novinky

Ako vybrať bicykle pre deti?

Detské bicykle patria medzi obľúbené vianočné, alebo narodeninové darčeky. Deti ich vidia u svojich kamarátov a želajú si jazdiť ako oni. Ako vybrať ten najlepši bicykel pre vaše dieťa?

Detský bicykel pre najmenších

Hľadáte detský bicykel pre najmenšieho člena rodiny? Tak to ste na správnom mieste, pretože na internetových stránkach najlepšie porovnáte veľkosti, parametre, značky i farby detských bicyklov.

Detské bicykle 14 palcov

Pre koho sú určené detské bicykle veľkosti 14 palcov? Pre našich najmenších cyklistov. Aký je výber a ako vybrať správnz bicykel pre deti?

všetky novinky