Kúpiť detské bicykle – e-shop

Sprievodca výberom
detských bicyklov


Detské bicykle  >  Povianočná zľava na detské bicykle

Povianočná zľava na detské bicykle

Obľúbený povianočný výpredaj štartuje, využite túto jedinečnú príležitosť - zľavy až 30% na detské bicykle. 

 Akcia je časovo obmedzená iba do konca roka, tak neváhajte a využite túto jedinečnú príležitosť.

Detský bicykel 4EVER Kid Shot 20"

Detský bicykel 4EVER Kid Shot 20"

Detský bicykel, hliníkový rám, kvalitné komponenty, predná odpružená vidlica, 18 prevodov. Detský bicykel 4EVER Kid Shot 2015 je detský horský bicykel s hliníkovým rámom. Bicykel je vybavený prednou odpruženou vidlicou SR SUNTOUR XCT 20" a kvalitné komponenty zaručujú tie najlepšie jazdné vlastnosti a vysoký komfort. Detský bicykel 4EVER Kid Shot 2015 je vhodný pre jazdu detí v teréne aj na ceste.

Vaša cena:272,40 € s DPH - iba do 31.12.2016

Detský bicykel KAWASAKI Moto 12"

Detský bicykel KAWASAKI Moto 12"

Veľkosť kolies 12", oceľový rám, bezpečnostný kryt reťaze, prídavné kolieska. Detský bicykel KAWASAKI Moto s 12" kolesami je dokonalou kópiou terénnej motorky KAWASAKI. Bicykel KAWASAKI Moto 12" je vhodný pre deti s výškou od 90 do 110 cm. Samozrejmosťou sú odnímateľné stabilizačné kolieska či bezpečnostný kryt reťaze, ktorý výrazne zvyšuje bezpečnosť dieťaťa. Chcete urobiť svojim ratolestiam radosť? Zvoľte bicykel značky KAWASAKI.

Vaša cena:126,90 € s DPH - iba do 31.12.2016

Zdieľajte článokOdporúčame detské bicykle


Ďalšie novinky

Ako vybrať bicykle pre deti?

Detské bicykle patria medzi obľúbené vianočné, alebo narodeninové darčeky. Deti ich vidia u svojich kamarátov a želajú si jazdiť ako oni. Ako vybrať ten najlepši bicykel pre vaše dieťa?

Detský bicykel pre najmenších

Hľadáte detský bicykel pre najmenšieho člena rodiny? Tak to ste na správnom mieste, pretože na internetových stránkach najlepšie porovnáte veľkosti, parametre, značky i farby detských bicyklov.

Detské bicykle 14 palcov

Pre koho sú určené detské bicykle veľkosti 14 palcov? Pre našich najmenších cyklistov. Aký je výber a ako vybrať správnz bicykel pre deti?

všetky novinky