Kúpiť detské bicykle – e-shop

Sprievodca výberom
detských bicyklov


Detské bicykle  >  Detské bicykle 16 palcov

Detské bicykle 16 palcov

V štyroch až šiestich rokoch už deti zvyčajne vie jazdiť na bicykli, a práve pre túto vekovú kategóriu sú určené šestnásťpalcové modely.

Vedľa najpredávanejších detských bicyklov Hello Kitty a Kawasaki ponúka inSPORTline tieto dôležité športové potreby vrátane horúcich noviniek aj od osvedčených značiek DHS a Galaxy.

Detský bicykel Galaxy Tauri - model 2014

Značka Galaxy uviedla na trh fialovú a žltú variantu kvalitného a bezpečného bicykla 16 palcov pre predškolákov. V e-shope ho zaobstaráte s dopravou zdarma a profesionálnym servisom. Aj objednanie je pohodlné a rýchle, treba cez mobilný telefón.

Tipy na cyklotrasy pre deti v okolí Prahy

Dieťa sa už nemôže dočkať, až na novom bicykli niekam vyrazí? Ak ste z Prahy  alebo jej okolia, vyskúšajte nové kvalitné cyklotrasy pozdĺž Labe a Vltavy, napríklad dvadsaťkilometrovú z Klecánek do Troje a Stromovka, alebo dlhšie zo Zelčín cez Hořín do Horných Počápel.

Pekná a krátka cyklotrasa, ktorú zvládnu aj malé deti, vedie z Berouna pozdĺž Berounky do Srbska, s možnosťou návratu vlakom.

Zdieľajte článokOdporúčame detské bicykle


Ďalšie novinky

Ako vybrať bicykle pre deti?

Detské bicykle patria medzi obľúbené vianočné, alebo narodeninové darčeky. Deti ich vidia u svojich kamarátov a želajú si jazdiť ako oni. Ako vybrať ten najlepši bicykel pre vaše dieťa?

Detský bicykel pre najmenších

Hľadáte detský bicykel pre najmenšieho člena rodiny? Tak to ste na správnom mieste, pretože na internetových stránkach najlepšie porovnáte veľkosti, parametre, značky i farby detských bicyklov.

Detské bicykle 14 palcov

Pre koho sú určené detské bicykle veľkosti 14 palcov? Pre našich najmenších cyklistov. Aký je výber a ako vybrať správnz bicykel pre deti?

všetky novinky