Kúpiť detské bicykle – e-shop

Sprievodca výberom
detských bicyklov


Detské bicykle  >  Detské bicykle 24 palcov

Detské bicykle 24 palcov

Bicykle 24 palcov sa nazývajú juniorské. Deti na ne prechádzajú v siedmich až ôsmich rokoch a vydrží im zhruba do dvanástich.

Najpredávanejšie modely juniorských bicyklov v e-shope inSPORTline sú od od značiek DHS a Kellys, všetky v osvedčenej kvalite as mnohými bezpečnostnými prvkami. Pozrite si ich ponuku vrátane akčných cien - detský bicykel je ideálny darček za dobré vysvedčenie, na narodeniny alebo Vianoce.

Rodinný výlet pozdĺž Baťovho kanála

Ak ste juniora vybavili novým okolo a prilbou, iste zvažujete, kam sa vypraviť na rodinný výlet. Nová a zároveň jedna z najlepších cyklotrás pre rodičov s deťmi vedie pozdĺž Baťovho kanála. Je dlhá 56 kilometrov a zahŕňa Prístavisko Otrokovice - Napajedla - Spytihněv - Babice - Staré Mesto - Uherské Hradiště - Modrú - sluchu nad Modrou - Velehrad - Uherské Hradiště - Kunovice - Ostrožská Novú Ves - Uherský Ostroh - Veselí nad Moravou.

Zdieľajte článokOdporúčame detské bicykle


Ďalšie novinky

Ako vybrať bicykle pre deti?

Detské bicykle patria medzi obľúbené vianočné, alebo narodeninové darčeky. Deti ich vidia u svojich kamarátov a želajú si jazdiť ako oni. Ako vybrať ten najlepši bicykel pre vaše dieťa?

Detský bicykel pre najmenších

Hľadáte detský bicykel pre najmenšieho člena rodiny? Tak to ste na správnom mieste, pretože na internetových stránkach najlepšie porovnáte veľkosti, parametre, značky i farby detských bicyklov.

Detské bicykle 14 palcov

Pre koho sú určené detské bicykle veľkosti 14 palcov? Pre našich najmenších cyklistov. Aký je výber a ako vybrať správnz bicykel pre deti?

všetky novinky