Kúpiť detské bicykle – e-shop

Sprievodca výberom
detských bicyklov


Detské bicykle  >  Detské bicykle 20 palcov

Detské bicykle 20 palcov

Detské bicykle 20 palcov sú určené pre vekovú kategóriu päť až osem rokov. Bežne sa predávajú už bez pomocných koliesok, ktoré je však možné v prípade potreby dokúpiť.

Slečny aj malí pretekári sa dozaista vybláznia na atraktívnych modeloch Hello Kitty, Kawasaki, DHS, Galaxy, 4Ever či Ducati. V cenách už od 2 790 korún je ponúka v mnohých farbách a prevedeniach spoľahlivý internetový obchod inSPORTline. Pri robení detského bicykla nezabudnite tiež na prilbu, ktorej používanie je povinné zo zákona.

Zaujímavá cyklotrasa: S deťmi za čertov

Deti, ktoré začínajú chodiť do školy, sú veľmi vnímavé k rozprávkam a legendám, a tie o čertoch milujú obzvlášť. A čo potom, keď sa za nimi môžu vydať s rodičmi na cyklistický výlet! Jeho trasa vedie z Frymburka cez Lipno a Čertovej prúdy k Čertovej stene, je takmer celá z kopca, a ponúka úchvatné výhľady na prírodné scenérie, ktoré inšpirovali Bedřicha Smotanu na napísanie opery Čertova stena. Doprajte si ich s deťmi na bicykloch aj vy!

Zdieľajte článokOdporúčame detské bicykle


Ďalšie novinky

Ako vybrať bicykle pre deti?

Detské bicykle patria medzi obľúbené vianočné, alebo narodeninové darčeky. Deti ich vidia u svojich kamarátov a želajú si jazdiť ako oni. Ako vybrať ten najlepši bicykel pre vaše dieťa?

Detský bicykel pre najmenších

Hľadáte detský bicykel pre najmenšieho člena rodiny? Tak to ste na správnom mieste, pretože na internetových stránkach najlepšie porovnáte veľkosti, parametre, značky i farby detských bicyklov.

Detské bicykle 14 palcov

Pre koho sú určené detské bicykle veľkosti 14 palcov? Pre našich najmenších cyklistov. Aký je výber a ako vybrať správnz bicykel pre deti?

všetky novinky