Kúpiť detské bicykle – e-shop

Sprievodca výberom
detských bicyklov


Detské bicykle  >  Na Vianoce prvý bicykel. Darček, ktorý sa nemení po generácie

Na Vianoce prvý bicykel. Darček, ktorý sa nemení po generácie

Určite si to pamätajú všetci dospelí tridsiatnici a štyridsiatnici. Na Vianoce sa dostával detský bicykel. Favoritka, alebo skladačka. A je tomu tak aj dnes.

Bicykel pre deti je ako vianočný darček skutočnou tradíciou. Za minulého režimu bol často nedostatkovým tovarom a zháňal sa rôzne. Prvé husle hrali skladacie bicykle Sobi, alebo pretekárske bicykle Favorit.

Dnes je výber oveľa väčší. Kúpiť môžete lacné neznačkové bicykle v supermarketoch, alebo zájsť do odbornej predajne a zaobstarať potomkovi značkový a kvalitnejší bicykel. Alebo zamierte na internet a vyberte si bicykel v športovom e-shope.

Detský bicykel DHS Miss Sixteen 1602 16“

16 palcov má model na obrázku od firmy DHS - Miss Sixteen 1602. Patrí medzi najobľúbenejšie bicykle pre najmenšie cyklistky. Odporúčaný je pre deti od 4 rokov, teda pre tie, ktoré prechádzajú na bicykel z odrážadla.

Bicykel pre odvážnych chlapcov

Pre väčších chlapcov, zvlášť pre tých odvážnych, je určený BMX bicykel KAWASAKI Kulture 20" - bicykel vo farbách terénnych motocyklov KAWASAKI. Skvelý je aj na street jazdu, má pegy na prednom aj zadnom kolese, oceľový rám a kolesá s hliníkovými ráfikmi.

BMX bicykel KAWASAKI Kulture 20“-  model 2014

Veľkosť 20 palcov je vhodná pre väčších chlapcov približne od osem rokov. Zvlášť pre tento spôsob jazdy na bicykli nezabudnite na prilbu.

Zdieľajte článok



Odporúčame detské bicykle






Ďalšie novinky

Ako vybrať bicykle pre deti?

Detské bicykle patria medzi obľúbené vianočné, alebo narodeninové darčeky. Deti ich vidia u svojich kamarátov a želajú si jazdiť ako oni. Ako vybrať ten najlepši bicykel pre vaše dieťa?

Detský bicykel pre najmenších

Hľadáte detský bicykel pre najmenšieho člena rodiny? Tak to ste na správnom mieste, pretože na internetových stránkach najlepšie porovnáte veľkosti, parametre, značky i farby detských bicyklov.

Detské bicykle 14 palcov

Pre koho sú určené detské bicykle veľkosti 14 palcov? Pre našich najmenších cyklistov. Aký je výber a ako vybrať správnz bicykel pre deti?

všetky novinky